Зустріч заступника міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Горбунової-Рубан С.О. та директора Департаменту освіти Деменко О.І. з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

2013-05-21

21.05.2013 у Великій залі Харківської міської ради відбулася зустріч заступника міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Горбунової-Рубан С.О. та директора Департаменту освіти Деменко О.І. з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Випускники гімназії Хечикянц Владислав, Соболєв Ернест, Іщуков Богдан отримали цінні подарунки та іменні путівки, які свідчать про державні гарантії утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На нагородженні були присутні заступник голови адміністрації Ленінського району Гунбіна О.В., начальник управління освіти адміністрації Ленінського району Євтушенко В.О., директор гімназії № 13 Нев"ядомська Т.В. та соціальний педагог гімназії № 13 Сухацький П.П.

/Files/images/IMAG0079.jpg

/Files/images/IMAG0080.jpg