Вітаємо учнів нашої гімназії!

2016-11-22

/Files/images/2016-2017/top-3800395329.png
З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури, 12 листопада 2016 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області був проведений ІІ (районний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, в якому взяли участь 94 учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів району. За результатами письмових завдань визначалась особиста першість учасників Конкурсу. За підсумками Конкурсу журі визначило 27 призерів.
Дуже приємно, що серед 27 призерів є учні нашої гімназії:
ІІ місце:
- Продащук Максим, учень 3-А класу (вчитель - Шихайло Н.І.)
- Цапков Віталій, учень 5-А класу (вчитель - Куц Л.А.)
ІІІ місце:
- Лобойко Поліна, учениця 8-А класу ХГ № 13 (вчитель - Самофал Л.М.)