Районний етап Всеукраїнських змагань з футболу „Шкіряний м’яч”

2016-10-13

/Files/images/2016-2017/IV.jpg

10 жовтня 2016 року стартував районний етап Всеукраїнських змагань з футболу „Шкіряний м’яч”. Змагання проводяться на реконструйованому футбольному полі комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №8 Харківської міської ради”.

10.10.2016 були проведені змагання серед хлопців 2006 року народження. У змаганнях взяли участь учні 11 загальноосвітніх навчальних закладів району. Призові місця розподілились таким чином:

І місце – команда Харківської гімназії №152 Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – команда Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце - команда Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №57 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – команда Харківської гімназії №13 Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців та учасників змагань.

11.10.2016 були проведені районні змагання з футболу „Шкіряний м’яч” серед хлопців 2005 року народження.

Призові місця розподілились таким чином:

Вітаємо переможців та учасників змагань.

12.10.2016 були проведені районні змагання з футболу „Шкіряний м’яч” серед хлопців 2004 року народження. За перемогу у фіналі змагались команди Харківської гімназії №13 Харківської міської ради Харківської області та Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №57 Харківської міської ради Харківської області. Призові місця розподілились таким чином:

І місце – команда Харківської гімназії №13 Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – команда Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №57 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце - команда Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – команда Харківської гімназії №152 Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців та учасників змагань!