Навчальна практика учнів 10-Б класу біолого-хімічного профілю навчання

2016-06-06

/Files/images/2012_uch_god/biologiya/1.jpg

З 30 травня по 3 червня учні 10-Б класу під керівництвом Фесенко О.С, вчителя хімії проходили практику на базі хімічного факультету ХНУ ім В.Н.Каразіна.

/Files/images/2012_uch_god/biologiya/2g.jpg

На лекційних заняттях учні ознайомилися із основними класами органічних речовин, номенклатурою органічних речовин та явищем ізомерії. А на практичних заняттях - з правилами техніки безпеки в лабораторії, основними лабораторними приладами зі скла та фосфору, які використовують в органічному синтезі. Учні на практиці познайомилися з основними методами роботи в органічній хімії: виконали перегонку при атмосферному тиску, перегонку з водяним паром, перекристалізацію, сублімацію бензойної кислоти, визначили температури кипіння речовин, розділили суміш азобензолу і о-нітроаніліну на хроматографічній колонці і методом тонкошарової хроматографії, провели гідроліз жирів і отримали мило.

/Files/images/2012_uch_god/biologiya/5.jpg

/Files/images/2012_uch_god/biologiya/6.jpg

/Files/images/2012_uch_god/biologiya/75.jpg

На останньому занятті декан хімічного факультету О.М. Калугін видам учням сертифікат про проходженні практики на базі хімічного факультету ХНУ імВ.Н.Каразіна.

/Files/images/2012_uch_god/biologiya/4.jpg