Світ дитинства - 3 день табору

2016-06-01

/Files/images/tabr_2016/img0.jpg

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

1 червня в пришкільному таборі "Ромашка" пройшов під гаслом: "Світ дитинства". 3 загін відвідав Харківський театр для дітей та юнацтва. З великим задоволенням діти відповідали на питання вікторини, грали в різни ігри та танцювали з артистами театру.

/Files/images/tabr_2016/6.jpg

Цікаво було побачити картини А.Ковенева, колишнього художника - декоратора театрального мистецтва.

/Files/images/tabr_2016/5.jpg

Діти всіх загонів брали участь в конкурсі малюнків.

/Files/images/tabr_2016/1.06 4 загін(4).jpg

/Files/images/tabr_2016/1.06 4 загін.jpg

"The World of Chidhood" - 1 червня в мовному таборі було приділено саме цій темі-дитинства. Вихованці розучували пісню "Bright Blue the Sky" , грали в лексичну гру "Guess the words" з теми "Зовнішність", описуючи свого друга англійською мовою.

/Files/images/tabr_2016/DSCF7104.jpg

Провели фізкультхвилинку "Clap your hands" та конкурс малюнків на кращий портрет друга.

/Files/images/tabr_2016/DSCF7097.jpg

Наша гімназія зігріває теплом і любов’ю кожне дитяче серце. Об’єднує зусилля кожного дорослого заради майбутнього дітей і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми, гордістю держави