Привітання з Днем Святого Миколая

2015-12-18

/Files/images/novini_2015/3289_index.jpg

День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитинки сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

Сьогодні Святий Миколай із своїми помічниками привітав учнів, батьків та вчителів гімназії зі святом.

/Files/images/novini_2015/DSCN3651.jpg

Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Св. Миколая загадати бажання, але воно обовязково повинно бути добрим та благочистивим, то святий його обов’язково виконає. Але, можливо, і не зразу. Діти, в свою чергу, можуть написати листа Святому Миколая з побажаннями, що до свого подарунка. Після чого, всім залишається тільки вірити та чекати, а тим часом вітати своїх рідних та близьких з цим чудесним святом.

/Files/images/novini_2015/DSCN3640.jpg