Наукові пікніки

2015-05-25

/Files/images/novini_2015/5041dec9fb1e4ec97b36b0ea36d78a20.jpg

22 травня учні 7-х класів відвідали "Наукові пікніки", які проходили в саду Шевченка та стали вже традиційні для Харкова.

«Наукові пікніки» - захід, який цікавий як для дітей, так і для дорослих. Захід покликаний привернути до науки як можна більшу кількість людей і відкрити таланти зовсім юних науковців. Понад 50 команд вчених показали близько тисячі веселих і пізнавальних експериментів.

У ході наукових пікніків проводилися інтерактивні експерименти. Експерименти проводили фахівці, вчені та ентузіасти. Експерименти були захоплюючими і розкривали таємниці фізики, хімії, біології та інших галузей науки. Частина експериментів проводили із звичайними предметами: м'ячі, клей, фарби, повітряні кульки або соломинка для напоїв, щоб їх можна було повторити вдома.