Про проведення районного конкурсу-вікторини з безпеки життєдіяльності "День охорони параці"

2015-04-30

/Files/images/novini_2015/page_102_8967683.jpg

В рамках проведення Всесвітнього Дня охорони праці, 29 квітня на базі гімназії проведено районний конкурс-вікторину з безпеки життєдіяльності серед учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Ленінського району.

Всесвітній день охорони праці у 2015 році проходить під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

Проблема збереження здоров’я і життя працездатних громадян має особливе значення, а тематика Дня охорони праці у 2015 році є як ніколи актуальною.

/Files/images/novini_2015/1335517575_oxorona.jpg

Безпека життєдіяльності – найактуальніша, найнеобхідніша тема знань людства, і сьогодні, в залі Харківської гімназії №13 зібралися знавці саме цієї справи для того, щоб довести, що знання предмету «Основи здоров’я» полягають у вмінні застосовувати теорію на практиці.

Гостями конкурсу-вікторини були:

Голова журі: Скалдаченко Володимир Даниловичу – заступник генерального директора з питань охорони праці ПАТ „Бісквітна фабрика”;

Члени журі:

1.Анцибора Сергій Петрович – страховий експерт виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Харкові

2. Кузьмінова Вікторія Юріївна, головний спеціаліст з умов праці відділу з питань охорони праці та невиробничого травматизму управління праці та соціального захисту населення адміністрації Ленінського району Харківської міської ради;

3. Калініченко Тетяна Михайлівна, завідувач І педіатричним відділенням міської дитячої клінічної лікарні № 19 м. Харкова;

4. Волобуєва Галина Миколаївна, методист методичного цетру управління освіти адміністрації Ленінського району Харківської міської ради.

/Files/images/novini_2015/IMG_0865.jpg

Грамотами управління освіти адміністрації Ленінського району Харківської міської ради нагороджені:

За І місце- команда Харківської гімназії №152;

За ІІ місце- команда Харківської загальноосвітньої школи №126;

За ІІІ місце- команда Харківської гімназії №13.

/Files/images/novini_2015/IMG_0886.jpg

Всі команди отримали солодкі призи від ПАТ „Бісквітна фабрика”.

/Files/images/novini_2015/IMG_0883.jpg