Семінар -практикум для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів Ленінського району

2015-04-22

/Files/images/novini_2015/36372_html_m408a5b60.jpg

На базі нашої гімназії 22 квітня відбувся семінар -практикум для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів Ленінського району з метою підвищення професійної компетентності вчителів хімії щодо активізації пізнавальної діяльності учнів.

/Files/images/novini_2015/Посвідчення 028.jpg /Files/images/novini_2015/Посвідчення 041.jpg

На семінарі було представлено досвід роботи вчителя Нікішиної А.О. за темою: "Методика використання проектної технології в навчально- виховному процесі при викладанні хімії".

/Files/images/novini_2015/Посвідчення 066.jpg /Files/images/Посвідчення 054.jpg /Files/images/Посвідчення 038.jpg

Фесенко О.С. представила досвід роботи з теми: "Формування пізнавального інтересу учнів при організації проблемного навчання на уроках хімії", та провела майстер-клас з використанням технології проблемного навчання при вивченні теми : "Азотні та фосфатні добрива. Проблема охорони довкілля при використанні мінеральних добрив."