• Обдарована молодь
  • Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

2017/2018 навчальний рік

Вітаємо! Вітаємо учня 11 класу нашої гімназії Оленича Павла та його керівника - вчителя фізики Мартинову Олену Анатоліївну, який посів І місце в ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу -захисту наукво-дослідницьких робіт учнів -членів МАН та буде представляти свою роботу на Всеукраїнському рівні.

СПИСОК УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ - ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Наукове відділення: Технічних наук

Секція: Технологічні процеси та перспективні технології:

І місце – Реброва Анастасія Олексіївна, 10 клас, Харківська гімназія № 13 Харківської міської ради Харківської області (керівник – Мартинова О. А., «спеціаліст вищої категорії»)

Секція Матеріалознавство

І місце – Оленич Павло Сергійович, 11 клас, Харківська гімназія № 13 Харківської міської ради Харківської області (керівник – Мартинова О. А., «спеціаліст вищої категорії»)

Наукове відділення: Екології та аграрних наук

Секція екологія

І місце – Козлов Максим Володимирович, 10 клас, Харківська гімназія №13 Харківської міської ради Харківської області (керівник Чуб Л. М., «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»)

Секція селекція та генетика:

І місце – Судоплатова Карина Олександрівна, 10 клас, Харківська гімназія №13 Харківської міської ради Харківської області (керівник керівник Чуб Л. М., «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»)

Наказ УО адміністрації Холодногірського району ХМР від 09.12.2017 № 244"Про направлення учнів для участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році".