Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 №849"Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"

Додаток 2 до наказу Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради від 26.12.2018 № 267

Список учнів переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі Предмет
Холостенко Дмитро Андрійович 9 ІІІ Трудове навчання
Годунок Ольга Олексіївна 8 ІІ Історія
Щитова Єлизавета Андріївна 10 ІІІ Історія
Куропатенко Максим Олександрович 11 ІІІ Історія
Щитова Єлизавета Андріївна 10 ІІІ Російська мова та література
Сліпенький Володимир Володимирович 11 ІI Російська мова та література
Судоплатова Карина Олександрівна 11 ІІІ Російська мова та література
Семенков Артем Євгенович 7 І Математика
Богданова Єва Сергіївна 8 ІІІ Математика
Семенков Артем Євгенович 7 І Фізика
Мікаілов Михайло Арсенович 7 ІІІ Фізика
Рябко Марія Євгенівна 8 ІІ Фізика
Петренко Оксана Юріївна 10 ІІІ Фізика
Бабенко Дмитро Сергійович 9 ІІІ Фізика
Лобойко Поліна Олександрівна 10 ІІ Іноземна мова (англійська)
Шевченко Марія Ігорівна 10 ІІІ Іноземна мова (англійська)
Хекімова Єлизавета Стефанівна 8 ІІІ Географія
Коломієць Дар’я Олександрівна 9 ІІІ Географія
Петренко Оксана Юріївна 10 ІІ Географія
Щитова Єлизавета Андріївна 10 ІІ Географія
Діхтярь Вікторія Володимирівна 11 ІІ Географія
Скворцова Марія Валеріївна 7 ІІІ Українська мова та література
Рябко Марія Євгенівна 8 ІІІ Українська мова та література
Щитова Єлизавета Андріївна 10 ІІІ Українська мова та література
Куропатенко Максим Олександрович 11 ІІ Українська мова та література
Семенков Артем Євгенович 7 І Хімія
Гуменюк Ксенія Андріївна 10 І Хімія
Щитова Єлизавета Андріївна 10 ІІ Хімія
Козлов Максим Володимирович 11 І Хімія
Семененко Єлизавета Дмитрівна 9 І Правознавство
Попюк Аліна Русланівна 10 ІІІ Правознавство
Абдуллін Олексій Ренатович 11 ІІІ Економіка
Рябко Марія Євгеніївна 8 І Біологія
Петренко Оксана Юріївна 10 ІІ Біологія
Судоплатова Карина Олександрівна 11 ІІІ Біологія
Бабенко Дмитро Сергійович 9 ІІ Інформатика
Абдуллін Олексій Ренатович 11 ІІ Астрономія
Петренко Оксана Юріївна 10 ІІ Астрономія
Козлов Максим Володимирович 11 ІІ Інформаційні технології
Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.