• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Майбутнім першокласникам!

/Files/images/1/1-1-638.jpg

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ


Наказ по ХГ №13 від 01.06.2018 №17-у "Про зарахування до складу учнів 1-х класів"


Шкільна форма в нашій гімназії

/Files/images/~13s_00(1~).jpg

Організація освітнього процесу в 1 класі

Термін навчального року: з 01 вересня по 25 травня. Навчальні екскурсії проводяться протягом навчального року.

Тривалість уроків – 35 хвилин, перерв – не менше 15 хвилин, великої перерви – не менше 30 хвилин. На 10-й та 20-й хвилині уроку проводяться дві фізкультхвилинки. Домашні завдання в першому класі не задаються. Розвантажувальний день – четвер.

Навчальне навантаження на дітей протягом перших двох тижнів обмежується трьома уроками на день (Лист МОН України від 02.07.2007 № 1/9-407 ''Про організацію навчально-виховного процесу у першому класі'').

Для учнів перших класів рекомендується 5 – денний робочий тиждень. Гранично допустиме тижневе навчальне навантаження для першокласників не повинно перевищувати 20 годин. Години, передбачені для фізичної культури не враховуються під час визначення гранично допустимого навантаження учнів. Базовий навчальний план для 1 класу включа:

- Українська мова. Навчання грамоти- 7 годин;
- Іноземна мова(англійська)- 3 години;
- математика - 4години;
- природознавство - 2години;
- основи здоров'я - 1годиниf;
- фізична культура - 3години;
- трудове навчання - 1година;
- музичне мистецтво - 1година;
- образотворче мистецтво – 1година;

З метою уникнення перевантаження та забезпечення адаптації учнів 1 класу до шкільного навчання протягом першого місяця проводиться щоденно один з уроків на свіжому повітрі або в іншій позаурочній формі.

Розподіляючи тижневе навантаження і складаючи розклад, враховується, що вівторок і середа – дні високої працездатності, понеділок і п*ятниця – середньої, четвер – низької. Тому протягом тижня для учнів передбачається розвантажувальний день – четвер.

Кiлькiсть переглядiв: 584

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.