• Благодійні внески
Благодійні внески для Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області (адреса закладу : вул. Благовіщенська, 36)
Одержувач - Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради (для Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області) пот/рахунок 31551304123188
Код ЄДРПОУ 02146305
отримувач: УОА Холодногірського рвйону ХМР
банк отримувач ГУДКСУ у Харківській області
Призначення платежу: Благодійний внесок для ХГ№13

ПАМ’ЯТКА батькам, які планують здійснити благодійний внесок донавчального закладу

Конституція України

Цивільний кодекс України

Закон України "Про загальну середню освіту"

Бюджетний кодекс України

Закон України від 05.07.2012 № 5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації»

Міжнародні договори України, згода на обов"язковість яких надана Верховною Радою України

Постанова Кабінету Міністрів Українивід 04.08.2000 № 1222 «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування»

наказ Міністерства освіти і науки України від 2 червня 2004 року N 440 Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітнього навчального закладу

Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 № 1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків»

Всі товари, подарунки, придбання оприбутковані в централізованій бухгалтерії Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради

Адміністрація, педагогічний колектив гімназії висловлюють щиру подяку усім батькам учнів за розуміння проблем, які постійно виникають перед школою, і за безкорисливу, конкретну допомогу у зміцненні її матеріально - технічної бази, що сприяє покращенню умов для навчання і виховання підростаючого покоління.